Aramak İstediğiniz Kelimeyi Girebilirsiniz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Tek Katlı Prefabrik Ev

service
Tüm dünyadaki mimari trendleri müşteri fikirlerini dikkate alan firmamız prefabrik tek katlı konutlarda standart projeler oluşturduğu gibi müşteri odaklı çalışmasıyla isteğe bağlı projeler de hazırlamaktadır.

Çift Katlı Prefabrik Ev

service
Dünyada artık Günümüzde arsa alanın azalmasıyla eşit şekilde binalar dikey olarak yükselme ihtiyacındadır. Çift katlı hafif çelik teknolojisiyle şehrin tasarımını bozmadan istenilen projede tasarım ve uygulamalar yapmaktayız.

Prefabrik Ofis

service
İnşaat Şantiye işçi kamplarıyla ilgili yapılanmaların başında gelen ofis binaları modüler sistemde istenilen boyutlarda ve kurulacak bölgenin özelliklerine bağlı olarak tasarım ve montaj yapılabilmektedir. Genelde tek katlı ya da çift katlı olarak tasarlanan binalarda kullanılan yükseklikler 2,5 ve 3,0 m olarak değişmektedir.

Konteyner

service
Konteyner evlerimiz genellikle sit alanında bulunan ya da kısa süreli ve mevsimlik ihtiyaçlar durumunda aşırı tercih edilmektedir. Konteyner evler standart panel sistemde üretebildiği gibi dekoratif kaplanabilmektedir.

Çelik Yapı Hangar

service
Çelik Yapı Hangarlar belirli ürünleri, malzemeleri ya da araçları depolama amacı ile kullanılıyor. Gerek güçlü yapısı sayesinde çeşitli afet ve olumsuz durumlara karşı dirençli olmasından ötürü gerek de düşük maliyet kalemlerinden çelik yapı hangarlar tercih ediliyor

Prefabrik Söküm Montaj

service
Prefabrik yapılar sökülüp montaj yapılabilme özelliği olduğundan özellikle şantiyerde ofis yatakhane yemekhane birleşim grup konteynerlar uzman ekiplerimizle çok kısa sürede hazır hale getirip teslim etmekteyiz.